Lõbusad pusled 3D-s

Erinevate puslepallide, hoonete ja 3D-mälupusle hulgast leiab iga puslede entusiast selle, mida ta otsib. Olenemata sellest, kas pusletükid on kumerad, sirged või painutatavad, sobivad kõik meie tugevad plastdetailid meie Easy Click tehnoloogiaga ideaalselt kokku – liimi pole vaja!

Ehitage maailma kuulsaimad arhitektuurilised ehitised, sealhulgas Empire State Building, Eiffeli torn ja palju muud. Kõik 3D-puslehooned kuvavad üksikasjalikke kunstiteoseid ja kujundusi, mis kehastavad nende hämmastavate vaatamisväärsuste olemust. Meie Night Edition 3D-hooned pakuvad ainulaadset puslekogemust koos värvi muutvate LED-tuledega, mis valgustavad pusled seestpoolt.

Avastage Ravensburgeri Pusle Balliga uus mõõde. Kumerad plasttükid sobivad kokku, moodustades ideaalselt sileda pinna. Iga pusletükk on tagaküljel nummerdatud, nii et saate mõistatada pildi või numbri järgi – valige oma väljakutse.

Meie 3D-salvestuspuzled on lahedad tarvikud igasse ruumi. Kui otsite praktilist dekoratiivse kujundusega hoiustamisvõimalust, on hoiupusle just see, mis sobib. Erineva kuju ja suurusega pusledesse mahub mitmesuguseid esemeid, sealhulgas käsitöötarbeid, meiki, ehteid ja palju muud.

Pärast valmimist on kõik need vastupidavad 3D-pusled teie kodu täiuslikuks kaunistuseks!

Filter