LEGO DUPLO komplektid – Lõbusad ehitusmängud väikelastele

Otsite oma väikelastele loovat ja arendavat mänguasja? Meie LEGO DUPLO komplektid on ideaalsed! LEGO DUPLO komplektid pakuvad lastele lõbusat ajaviidet ning samal ajal arendavad nende ehitusoskust ja kujutlusvõimet. Meie laias valikus leiate erinevaid LEGO DUPLO komplekte alates loomatallidest ja taludest kuni ehitusplatside ja rongideni.

LEGO DUPLO komplektide ehitamine on lihtne ja lõbus, sest tükid on suuremad ja lapse käele kergemini haaratavad. Komplektid sisaldavad selgeid ehitusjuhendeid ja nendega kaasnevad ka paljud erinevad osad, mis sobivad kokku teiste LEGO DUPLO komplektidega.

Küsimused ja vastused:

Q: Millise vanuseni sobivad LEGO DUPLO komplektid? A: LEGO DUPLO komplektid sobivad lastele vanuses 1,5 kuni 5 aastat.

Q: Kuidas valida õige LEGO DUPLO komplekt? A: Soovitame valida komplekti vastavalt lapse huvidele ja vanusele. Meie valikus on erinevaid komplekte, alates loomakarjamaadest ja taludest kuni ehitusplatside ja rongideni välja.

Q: Kas LEGO DUPLO komplektid on ohutud väikelastele? A: Jah, LEGO DUPLO komplektid on valmistatud kvaliteetsetest ja ohututest materjalidest ning on mõeldud spetsiaalselt väikelastele. Kõik komplektid vastavad rangele ohutusstandardile.

Q: Kuidas saaksin LEGO DUPLO komplekte säilitada? A: LEGO DUPLO komplekte tuleks hoida kuivas, jahedas ja tolmu eest kaitstud kohas. Komplekti osi võib hoida spetsiaalses LEGO DUPLO karbis, et vältida nende kadumist.

Q: Kui palju aega kulub ühe LEGO DUPLO komplekti kokkupanekuks? A: Sõltub komplekti suurusest ja raskusastmest, kuid keskmiselt kulub paar tundi. Ehitusmängud arendavad lapse käelist osavust ja kujutlusvõimet ning panevad aluse loomingulisele mõtlemisele.

Filter