Pere- ja seltskonnamängud – Lõbusad ja harivad ajaviited kogu perele

Otsite oma perele lõõgastavat ajaviidet? Meie pere- ja seltskonnamängud on ideaalsed! Pere- ja seltskonnamängud pakuvad lõbusat ajaviidet kogu perele ning aitavad samal ajal arendada lapseea arengut ja kujundada sotsiaalset käitumist.

Meie laias valikus leiate erinevaid pere- ja seltskonnamänge, alates klassikalistest lauamängudest nagu Monopoly ja Scrabble kuni kaasaegsete mängudeni nagu Cards Against Humanity ja Settlers of Catan. Nende mängude hulgast leiate sobiva kõikidele vanustele ja huvidele.

Pere- ja seltskonnamängude mängimine on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega pere ja sõpradega, olgu selleks siis mänguõhtu, -päev või lausa -nädalavahetus!

Küsimused ja vastused:

Q: Millist tüüpi mänge soovitaksite peredele, kes on huvitatud ajaloolistest teemadest? A: Soovitame proovida ajaloolisi lauamänge, näiteks Dixiti või Ticket to Ride.

Q: Milline mäng sobib kõige paremini lastele vanuses 5-8 aastat? A: Soovitame klassikalisi lauamänge nagu Jenga, Uno ja Memory.

Q: Kuidas valida sobivat mängu kogu perele? A: Soovitame valida mängu vastavalt pere või seltskonna vanusele, huvidele ja eelistustele.

Q: Kas mängude mängimine arendab lapse aju? A: Jah, mängude mängimine võib aidata arendada lapse mõtlemist, loogikat, sotsiaalseid oskusi ja mitmekesisust.

Q: Kuidas pere- ja seltskonnamänge hoida korras ja säilitada? A: Soovitame hoida mänge lukustatavates kappides või kastides, et mängud püsiksid korras ja säiliksid kaua.

Filter