Progetiiger – Lõbus ja hariv mänguasi lastele

Otsite oma lastele lõbusat ja harivat mänguasja? Meie Progetiiger on ideaalne lahendus! Progetiiger pakub lastele lõbusat ajaviidet ning samal ajal aitab arendada nende programmeerimisoskust, matemaatika- ja mõtlemisoskust.

Progetiiger on programmeeritav, liikuv ja kaugelearenenud mänguasi, mis võimaldab lastel loovat meelelahutust. Lapsed saavad programmeerida nende tigra liikumist ja käskida tal takistuste eest ümber minna. Progetiigeri reaktsioonijõud ja võimekus tagavad huvitava ja haarava kogemuse lastele.

Progetiiger on ideaalne valik lastele, kes armastavad teadust ja tehnoloogiat.

Lisaks eelnevale ostuinfole, lisan ka Progetiigri täpsemad omadused:

Progetiiger on kaasaskantav ja suuruse poolest sobib hästi lastele. See on varustatud mitmete liiteseadmetega, mida kasutatakse programmeerimiseks. Progetiiger töötab väljaõppinud sensoorikaga ning on võimeline teavitama last hindamisprotsessist ja edenemisest. Sellel on täpne mootor, mis võimaldab Progetiigrit juhtida ja positsioneerida.

Lisaks võimaldab Progetiiger arendada ka loovust, käelist osavust ja probleemide lahendamise oskusi, kuna lapsed peavad oma tigra ülesandeid lahendades looma ja proovima erinevaid marsruute.

Küsimused ja vastused:

Q: Millise vanuseni sobib Progetiiger kõige paremini? A: Progetiiger sobib lastele alates 4. eluaastast ja vanematele lastele.
Q: Kas tigra programmeerimine on keeruline? A: Progetiigeri programmeerimine on lihtne ja intuitiivne, kasutaja saab lisada vajalikud käsklused arvuti abil.
Q: Kui palju aega kulub Progetiigeri monteerimiseks? A: Progetiigerit on lihtne monteerida ning keskmiselt kulub selleks 30 minutit.
Q: Kuidas arendab Progetiiger lapse matemaatika- ja mõtlemisoskust? A: Progetiiger aitab lastel arendada matemaatikalisi ja mõtlemisoskusi, sest ta nõuab koodi koostamiseks loogilist mõtlemist ja põhjendamist.
Q: Kuidas Progetiigeri säilitada? A: Progetiiger tuleks hoida suletud kohas, millel on kaitse tolmu ja niiskuse eest.

Filter