100-tükilised pusled – Lõbus ajaviide lastele ja vanematele

Otsite oma lastele lõbusat ja arendavat ajaviidet? Meie 100-tükilised pusled on teie jaoks ideaalsed! Pusled pakuvad lastele lõbusat ajaviidet ning samal ajal aitavad vanematel luua tugevamat sidet oma lastega. Meie laias valikus leiate 100-tükilisi puslesid erinevate teemadega, alates loomadest ja loodusest kuni multikategelaste ja Disney tegelasteni.

Meie 100-tükilised pusled on valmistatud vastupidavatest materjalidest ja neid on lihtne kokku panna. Kõik pusled on vanusele vastavad ning on ideaalsed lastele, kes soovivad oma mõistatamisoskusi arendada.

100-tükilised pusled on suurepärane viis oma lapse õpetamiseks, kuidas tükid kokku sobivad, pilti kokku panna ning ka mälu arendamiseks.

Küsimused ja vastused:

Q: Milline on ideaalne 100-tükiline pusle vanusele 4-5 aastat? A: Soovitame valida pusle, millel on suured ja hõlpsasti käsitsetavad osad.

Q: Kui palju aega kulub ühe 100-tükilise pusle kokkupanemiseks? A: Sõltub pusle raskusastmest ja osade arvust, kuid keskmiselt kulub 30 minutit kuni tund.

Q: Kuidas puhastada puslet pärast kasutamist? A: Soovitame kasutada niisket lappi, et eemaldada mustus ja tolm.

Q: Kuidas saaksin puslet säilitada? A: Puslet on kõige parem hoida kuivas ja jahedas kohas ning kindlasti vältida päikesevalguse ja niiskuse käes hoidmist.

Filter